Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BRILLIANT CLASSICS 90012 |
| EAN | 5028421900124 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,943
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | J.S. Bach Concertos For Recorder |
|---|---|
| Sanatci | Bosgraaf, Erik |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 5028421900124 |
| Label | Brilliant Classics |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BRILLIANT CLASSICS 90012 |
| EAN | 5028421900124 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.