Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PHARAWAY SOUNDS PHS073 |
| EAN | 4040824090968 |
| Release Date | July 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,330
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Halimem |
|---|---|
| Sanatci | Koray, Erkin |
| Cikis tarihi | 2022-05-20 |
| EAN/UPC | 4040824090968 |
| Label | Pharaway Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PHARAWAY SOUNDS PHS073 |
| EAN | 4040824090968 |
| Release Date | July 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.