Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INDIE RECORDINGS INDIE196LP |
| EAN | 7090014393826 |
| Release Date | November 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,164
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Shall Forgive |
|---|---|
| Sanatci | Erkonauts |
| Cikis tarihi | 2017-11-23 |
| EAN/UPC | 7090014393826 |
| Label | Indie Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INDIE RECORDINGS INDIE196LP |
| EAN | 7090014393826 |
| Release Date | November 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.