Ek Bilgi
| Label | RUA SOUND RUA014 |
|---|---|
| EAN | 5050580816916 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,295
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Death Rattle |
|---|---|
| Sanatci | Earl Grey |
| Cikis tarihi | 2024-02-16 |
| EAN/UPC | 5050580816916 |
| Label | Rua Sound |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Jungle |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RUA SOUND RUA014 |
|---|---|
| EAN | 5050580816916 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.