Ek Bilgi
| Label | WARNER 1727042 |
|---|---|
| EAN | 0093624840138 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,713
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Feet of Clay |
|---|---|
| Sanatci | Earl Sweatshirt |
| Cikis tarihi | 2024-11-29 |
| EAN/UPC | 0093624840138 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WARNER 1727042 |
|---|---|
| EAN | 0093624840138 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.