Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WONDERWHEEL WOWH63.1 |
| EAN | 0674276947675 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 6 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,114
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Strata |
|---|---|
| Sanatci | El Buho |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 0674276947675 |
| Label | Wonderwheel |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WONDERWHEEL WOWH63.1 |
| EAN | 0674276947675 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 6 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.