Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM25 |
| EAN | 5016025310258 |
| Release Date | February 5, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,436
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wonderland |
|---|---|
| Sanatci | Erasure |
| Cikis tarihi | 2016-02-05 |
| EAN/UPC | 5016025310258 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM25 |
| EAN | 5016025310258 |
| Release Date | February 5, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.