Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | Music On Vinyl MOVLP1424 |
| EAN | 8718469539154 |
| Release Date | August 10, 2010 |
| Dimensions | 313 × 319 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,259
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Final Countdown |
|---|---|
| Sanatci | Europe |
| Cikis tarihi | 2015-05-21 |
| EAN/UPC | 8718469539154 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | Music On Vinyl MOVLP1424 |
| EAN | 8718469539154 |
| Release Date | August 10, 2010 |
| Dimensions | 313 × 319 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.