Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EARMUSIC 0218576EMU |
| EAN | 4029759185765 |
| Release Date | June 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,116
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Six |
|---|---|
| Sanatci | Extreme |
| Cikis tarihi | 2023-06-09 |
| EAN/UPC | 4029759185765 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EARMUSIC 0218576EMU |
| EAN | 4029759185765 |
| Release Date | June 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.