Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP |
| EAN | 0603497816620 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,455
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eyes Wide Shut |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-05-30 |
| EAN/UPC | 0603497816620 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP |
| EAN | 0603497816620 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.