Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 060243597198 |
| EAN | 0602435971988 |
| Release Date | September 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 327 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,262
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ella & Louis Again |
|---|---|
| Sanatci | Fitzgerald, Ella |
| Cikis tarihi | 2022-09-16 |
| EAN/UPC | 0602435971988 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 060243597198 |
| EAN | 0602435971988 |
| Release Date | September 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 327 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.