Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRADING PLACES TDP54093 |
| EAN | 5060672880930 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,992
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | More From 1970 |
|---|---|
| Sanatci | Five Day Rain |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 5060672880930 |
| Label | Trading Places |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TRADING PLACES TDP54093 |
| EAN | 5060672880930 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.