Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Warner Music 93624857143 |
| EAN | 0093624857143 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,581
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits, Vol. 1 |
|---|---|
| Sanatci | Flaming Lips |
| Cikis tarihi | 2023-09-08 |
| EAN/UPC | 0093624857143 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Warner Music 93624857143 |
| EAN | 0093624857143 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.