Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL LOVERS 6785491 |
| EAN | 8436544170923 |
| Release Date | February 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | French Touch |
|---|---|
| Sanatci | Pourcel, Franck |
| Cikis tarihi | 2018-02-23 |
| EAN/UPC | 8436544170923 |
| Label | Vinyl Lovers |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Middle of the Road |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL LOVERS 6785491 |
| EAN | 8436544170923 |
| Release Date | February 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.