Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FRENCH CONNECTION 490636 |
| EAN | 8436569195819 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tous Les Garcons Et Les Filles |
|---|---|
| Sanatci | Hardy, Francoise |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 8436569195819 |
| Label | French Connection |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Chanson |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FRENCH CONNECTION 490636 |
| EAN | 8436569195819 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.