Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMREC1153 |
| EAN | 5014797910218 |
| Release Date | January 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,000
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Frank Black and the Catholics |
|---|---|
| Sanatci | Frank Black and the Catholics |
| Cikis tarihi | 2024-01-19 |
| EAN/UPC | 5014797910218 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMREC1153 |
| EAN | 5014797910218 |
| Release Date | January 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.