Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC1106 |
| EAN | 5014797908796 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,000
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | True Blue |
|---|---|
| Sanatci | Black, Frank & the Catholics |
| Cikis tarihi | 2023-11-24 |
| EAN/UPC | 5014797908796 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC1106 |
| EAN | 5014797908796 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.