Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC 194398894713 |
| EAN | 0194398894713 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,567
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | His Ultimate Collection |
|---|---|
| Sanatci | Boeijen, Frank |
| Cikis tarihi | 2021-08-27 |
| EAN/UPC | 0194398894713 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC 194398894713 |
| EAN | 0194398894713 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.