Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771868 |
| EAN | 8436542013420 |
| Release Date | June 17, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sinatra & Basie |
|---|---|
| Sanatci | Frank Sinatra |
| Cikis tarihi | 2013-06-14 |
| EAN/UPC | 8436542013420 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Middle of the Road |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771868 |
| EAN | 8436542013420 |
| Release Date | June 17, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.