Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW NOT2LP228 |
| EAN | 5060403742285 |
| Release Date | July 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 13 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Great American Songbook |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2016-07-14 |
| EAN/UPC | 5060403742285 |
| Label | Not Now |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW NOT2LP228 |
| EAN | 5060403742285 |
| Release Date | July 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 13 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.