Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOT3LP211 |
| EAN | 5060403742117 |
| Release Date | May 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 12 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,236
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Platinum Collection |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2015-04-16 |
| EAN/UPC | 5060403742117 |
| Label | Capitol |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOT3LP211 |
| EAN | 5060403742117 |
| Release Date | May 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 12 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.