Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602557734799 |
| Release Date | October 6, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,733
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ultimate Christmas |
|---|---|
| Sanatci | Frank Sinatra |
| Cikis tarihi | 2017-10-05 |
| EAN/UPC | 0602557734799 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Christmas |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602557734799 |
| Release Date | October 6, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.