Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS224 |
| EAN | 8055515235227 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 320 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,881
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Not Christmas Album |
|---|---|
| Sanatci | Frantic Flintstones |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 8055515235227 |
| Label | Radiation Reissues |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychobilly |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS224 |
| EAN | 8055515235227 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 320 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.