Ek Bilgi
| Label | RHINO 8122793529 |
|---|---|
| EAN | 0081227935290 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,480
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 40 |
|---|---|
| Sanatci | Foreigner |
| Cikis tarihi | 2017-06-15 |
| EAN/UPC | 0081227935290 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RHINO 8122793529 |
|---|---|
| EAN | 0081227935290 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.