Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | BLUE NOTE 060243596791 |
| EAN | 0602435967912 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,072
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ready For Freddie |
|---|---|
| Sanatci | Hubbard, Freddie |
| Cikis tarihi | 2021-10-22 |
| EAN/UPC | 0602435967912 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | BLUE NOTE 060243596791 |
| EAN | 0602435967912 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.