Ek Bilgi
| Label | WAU WAUQ416.7 |
|---|---|
| EAN | 4582782930943 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,267
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-the Night |
|---|---|
| Sanatci | 01sail & Toya |
| Cikis tarihi | 2024-11-01 |
| EAN/UPC | 4582782930943 |
| Label | Wau |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WAU WAUQ416.7 |
|---|---|
| EAN | 4582782930943 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.