Ek Bilgi
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0159 |
|---|---|
| EAN | 0616892517849 |
| Release Date | January 12, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,645
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Beats & Saints |
|---|---|
| Sanatci | Nineteen Thirtynine Ensemble |
| Cikis tarihi | 2018-01-12 |
| EAN/UPC | 0616892517849 |
| Label | Jealous Butcher |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0159 |
|---|---|
| EAN | 0616892517849 |
| Release Date | January 12, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.