Ek Bilgi
| Label | CENTURY MEDIA CNMI8164410.1 |
|---|---|
| EAN | 0190758164410 |
| Release Date | April 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,035
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bright Gloom |
|---|---|
| Sanatci | 77 |
| Cikis tarihi | 2018-04-25 |
| EAN/UPC | 0190758164410 |
| Label | Century Media |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CENTURY MEDIA CNMI8164410.1 |
|---|---|
| EAN | 0190758164410 |
| Release Date | April 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.