Ek Bilgi
| Label | BMG Rights Management LLC BGRT791396.1 |
|---|---|
| EAN | 4050538791396 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 50 × 315 × 315 mm · 2.30 kg |
| Weight | 2.30 kg |
| Discs / Records | 6 |
₺10,452
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hunting High and Low |
|---|---|
| Sanatci | A-Ha |
| Cikis tarihi | 2023-02-24 |
| EAN/UPC | 4050538791396 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 6 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BMG Rights Management LLC BGRT791396.1 |
|---|---|
| EAN | 4050538791396 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 50 × 315 × 315 mm · 2.30 kg |
| Weight | 2.30 kg |
| Discs / Records | 6 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.