Ek Bilgi
| Label | MIG MIG01083 |
|---|---|
| EAN | 0885513010834 |
| Release Date | March 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,217
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fragments |
|---|---|
| Sanatci | Agitation Free |
| Cikis tarihi | 2019-03-28 |
| EAN/UPC | 0885513010834 |
| Label | Mig |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MIG MIG01083 |
|---|---|
| EAN | 0885513010834 |
| Release Date | March 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.