Ek Bilgi
| Label | MIG MIG00731 |
|---|---|
| EAN | 0885513007315 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,649
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Malesch |
|---|---|
| Sanatci | Agitation Free |
| Cikis tarihi | 2022-12-09 |
| EAN/UPC | 0885513007315 |
| Label | Mig |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | MIG MIG00731 |
|---|---|
| EAN | 0885513007315 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.