Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | FRONTIERS FRCDVD1187 |
| EAN | 8024391118764 |
| Release Date | February 11, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 131 × 148 × 18 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,472
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One Note Symphony: Live In Tel Aviv |
|---|---|
| Sanatci | Alan Parsons Project, the |
| Cikis tarihi | 2022-02-11 |
| EAN/UPC | 8024391118764 |
| Label | Cbs |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | FRONTIERS FRCDVD1187 |
| EAN | 8024391118764 |
| Release Date | February 11, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 131 × 148 × 18 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.