Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LIGHTNING ROD RECORDS LPLROD7027C |
| EAN | 0607396702718 |
| Release Date | October 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Waging Peace |
|---|---|
| Sanatci | Williams, Alex |
| Cikis tarihi | 2022-10-21 |
| EAN/UPC | 0607396702718 |
| Label | Lightning Rod |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LIGHTNING ROD RECORDS LPLROD7027C |
| EAN | 0607396702718 |
| Release Date | October 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.