Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVLP3072P |
|---|---|
| EAN | 8719262039193 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ix |
|---|---|
| Sanatci | ...and You Will Know Us By the Trail of Dead |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 8719262039193 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Alternative Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVLP3072P |
|---|---|
| EAN | 8719262039193 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.