Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | Classical 060075331178 |
| EAN | 0600753311783 |
| Release Date | May 2, 2011 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 137 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,075
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | Classical 060075331178 |
| EAN | 0600753311783 |
| Release Date | May 2, 2011 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 137 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.