Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC CORPORATION, |
| EAN | 4988031786062 |
| Release Date | September 17, 2025 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 132 × 146 × 13 mm · 144 g |
| Weight | 144 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,683
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ashes To Light |
|---|---|
| Sanatci | Ateez |
| Cikis tarihi | 2025-09-17 |
| EAN/UPC | 4988031786062 |
| Label | Universal |
| Format | CD |
| Tur | Pop / K-Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC CORPORATION, |
| EAN | 4988031786062 |
| Release Date | September 17, 2025 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 132 × 146 × 13 mm · 144 g |
| Weight | 144 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.