Ek Bilgi
| Label | MATADOR OLE11291 |
|---|---|
| EAN | 0744861112914 |
| Release Date | 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,270
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Turn Out the Lights |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Julien |
| Cikis tarihi | 2017-10-27 |
| EAN/UPC | 0744861112914 |
| Label | Matador |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | MATADOR OLE11291 |
|---|---|
| EAN | 0744861112914 |
| Release Date | 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.