Ek Bilgi
| Label | TERP |
|---|---|
| EAN | 0718752235419 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,423
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Instants |
|---|---|
| Sanatci | Bennink, Han & Terrie Ex |
| Cikis tarihi | 2023-09-01 |
| EAN/UPC | 0718752235419 |
| Label | Terp |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | TERP |
|---|---|
| EAN | 0718752235419 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.