Ek Bilgi
| Label | REGAL BEC5543832 |
|---|---|
| EAN | 5060525438325 |
| Release Date | December 14, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,955
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Heroes To Zeros |
|---|---|
| Sanatci | Beta Band |
| Cikis tarihi | 2018-12-14 |
| EAN/UPC | 5060525438325 |
| Label | Regal |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
| Label | REGAL BEC5543832 |
|---|---|
| EAN | 5060525438325 |
| Release Date | December 14, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.