Ek Bilgi
| Label | PROVOGUE |
|---|---|
| EAN | 0810020505252 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 318 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,971
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 37 Days |
|---|---|
| Sanatci | Hart, Beth |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 0810020505252 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Pop Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PROVOGUE |
|---|---|
| EAN | 0810020505252 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 318 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.