Ek Bilgi
| Label | PROVOGUE PRD741412 |
|---|---|
| EAN | 0810020505238 |
| Release Date | December 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,509
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Seesaw |
|---|---|
| Sanatci | Hart, Beth & Joe Bonamassa |
| Cikis tarihi | 2021-12-03 |
| EAN/UPC | 0810020505238 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PROVOGUE PRD741412 |
|---|---|
| EAN | 0810020505238 |
| Release Date | December 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.