Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | SONY PICTURES HE 88697569372 |
| EAN | 0886975693726 |
| Release Date | November 2, 2009 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 153 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,318
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | SONY PICTURES HE 88697569372 |
| EAN | 0886975693726 |
| Release Date | November 2, 2009 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 153 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.