Ek Bilgi
| Label | NO FORMAT 8766996 |
|---|---|
| EAN | 3700187669966 |
| Release Date | March 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,051
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 1958 |
|---|---|
| Sanatci | Blick Bassy |
| Cikis tarihi | 2019-03-22 |
| EAN/UPC | 3700187669966 |
| Label | No Format |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | NO FORMAT 8766996 |
|---|---|
| EAN | 3700187669966 |
| Release Date | March 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.