Ek Bilgi
| EAN | 0600753998809 |
|---|---|
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 321 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,651
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Soup |
|---|---|
| Sanatci | Blind Melon |
| Cikis tarihi | 2024-06-14 |
| EAN/UPC | 0600753998809 |
| Label | Capitol |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0600753998809 |
|---|---|
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 321 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.