Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | FRONTIERS FRCDVD1450 |
| EAN | 8024391145043 |
| Release Date | December 13, 2024 |
| Media | DVD and CD |
| Dimensions | 140 × 140 × 19 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Region | Region 0 (All regions) |
| Discs / Records | 1 |
₺1,542
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Third Night |
|---|---|
| Sanatci | Blue Oyster Cult |
| Cikis tarihi | 2024-12-13 |
| EAN/UPC | 8024391145043 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | FRONTIERS FRCDVD1450 |
| EAN | 8024391145043 |
| Release Date | December 13, 2024 |
| Media | DVD and CD |
| Dimensions | 140 × 140 × 19 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Region | Region 0 (All regions) |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.