Ek Bilgi
| Label | CHROME DREAMS PGDVDCD155 |
|---|---|
| EAN | 0823564531298 |
| Release Date | April 8, 2013 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 188 × 139 × 14 mm · 130 g |
| Weight | 130 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) |
| Discs / Records | 2 |
₺892
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | After the Crash |
|---|---|
| Sanatci | Dylan, Bob |
| Cikis tarihi | 2013-04-08 |
| EAN/UPC | 0823564531298 |
| Label | Chrome Dreams |
| Format | DVD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CHROME DREAMS PGDVDCD155 |
|---|---|
| EAN | 0823564531298 |
| Release Date | April 8, 2013 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 188 × 139 × 14 mm · 130 g |
| Weight | 130 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.