Ek Bilgi
| Label | UNIVERSAL UNIP4833067.1 |
|---|---|
| EAN | 0602448330673 |
| Release Date | July 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,851
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Windveren |
|---|---|
| Sanatci | Groot, Boudewijn De |
| Cikis tarihi | 2024-07-19 |
| EAN/UPC | 0602448330673 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | UNIVERSAL UNIP4833067.1 |
|---|---|
| EAN | 0602448330673 |
| Release Date | July 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.