Ek Bilgi
| Label | RHINO/PARLOPHONE 190295692094 |
|---|---|
| EAN | 0190295692094 |
| Release Date | February 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tonight |
|---|---|
| Sanatci | Bowie, David |
| Cikis tarihi | 2019-02-14 |
| EAN/UPC | 0190295692094 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | RHINO/PARLOPHONE 190295692094 |
|---|---|
| EAN | 0190295692094 |
| Release Date | February 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.