Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | HOLLYWOOD RECORDS D2208002 |
| EAN | 0050087326333 |
| Release Date | June 25, 2015 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 142 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dark Before Dawn |
|---|---|
| Sanatci | Breaking Benjamin |
| Cikis tarihi | 2015-06-25 |
| EAN/UPC | 0050087326333 |
| Label | Hollywood Records |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | HOLLYWOOD RECORDS D2208002 |
| EAN | 0050087326333 |
| Release Date | June 25, 2015 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 142 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.