Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | LOCAL RTRADLP666 |
| EAN | 0883870066617 |
| Release Date | April 1, 2013 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,929
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Machineries of Joy |
|---|---|
| Sanatci | British Sea Power |
| Cikis tarihi | 2013-03-28 |
| EAN/UPC | 0883870066617 |
| Label | Rough Trade |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | LOCAL RTRADLP666 |
| EAN | 0883870066617 |
| Release Date | April 1, 2013 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.